Понеділок 23 липня 2018 р. 12:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   подскажите пожалуйста когда состоится встреча мера с жильцами микрорайона старая подусовка спасибо
проскура светлана георгеевна
Відповідь:
   Шановна Світлана Георгіївно! З орієнтовним графіком зустрічей міського голови з мешканцями міста Ви можете ознайомитись в організаційному відділі (77-46-14) та відділі звернень громадян (677 064) Чернігівської міської ради.


25 червня 2018 р. 18:55:00

Запитання:
   Вітаю!
    Прошу допомогти в ситуації, що склалася.
    Питання щодо повернення невикористаної субсидії.
    Тепло і гарячу воду нам поставляє Черніговоблтеплокомуненерго (ОТКЕ).
    У нас встановлені лічильники на гарячу та холодну воду. Весь зимовий період ми економили. Після перерахунку субсидії, ОТКЕ вимагає повернути їм суму 929, 45 грн, Нібито наказ Міністерства про повернення невикористання субсидії. Але там зазначено невикористану субсидію повертає підприємство.
    Субсидію в грошовому еквіваленті на руки ми не отримуємо, отримує ОТКЕ.
    Питання: Чому я повинна оплачувати невикористану субсидію, якщо я її не використала? Тобто ми повинні заплатити за воду за нормами споживання, а не за фактом використаної. Як таке можливо? Чи нам треба було відкривати крани з горячою водою, щоб вода бігла, бо за місяц ми не використали норму споживання?
    Прошу дати чітке роз'яснення: Хто повинен повернути кошти?
    На який підставі Чернігівське ОТКЕ требує повернути кошти за горячу воду яку ми не використали?
    В місті два підприємтства яке надає послуги з теплопостачання - "ТехНова" та "ЧернігівОблТеплоКомунЕнерго"
    Чому "ТехНова" - не вимогає кошти з людей, а повертає ті кошти які вони отримали на казначейський рахунок, а "ЧернігівОблТеплоКомунЕнерго" вимагає кошти з субсидіантів?
Царенко Олена Петрівна
Відповідь:
   Шановна Олено Петрівно! Питання нарахування субсидій відносяться виключно до компетенції управлінь праці та соціального захисту населення.


24 червня 2018 р. 22:22:00

Запитання:
   Добрый вечер! Я хочу обратиться к Вам с проблемой, которая уже выходит уже за все рамки. Что в нашем городе происходит с общественным транспортом? Он вообще существует после 20:00??? У нас достаточно не маленький город, почему такие проблемы с транспортом? Стоишь неизвестно сколько на остановке, пока что-то приедет, если вообще приедет. Я надеюсь, что Вы наконец-то обратите внимание на эту проблему и решите её.
Арищенко Ірина Володимирівна
Відповідь:
   Шановна Ірино Володимирівно! З розкладом руху міського транспорту Ви можете ознайомитись на сайті КП "Чернігівське тролейбусне управління" http://xn--r1ack.xn--j1amh/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D1%80%D1%83%D1%85%D1%83/.


21 червня 2018 р. 21:01:00

Запитання:
   добрый день подскажите когда будет встреча мера с жителями старой подусовки 20 06 встреча не состоялась
аксененко ирина ивановна
Відповідь:
   Шановна Ірино Іванівно! З орієнтовним графіком зустрічей міського голови з мешканцями міста Ви можете ознайомитись в організаційному відділі (77-46-14) та відділі звернень громадян (677 064) Чернігівської міської ради.


21 червня 2018 р. 10:30:00

Запитання:
   Я постійно їзжду маршруткою Чернігів-Срібне, яка щоденно відправляється з автостанції Ніжин о 7 год. 05 хвилин. Хочу Вам повідомити, що водій маршрутки при здійсненні перевезення постійно підбирає по дорозі людей, отримуючи за це звісно грошові кошти. Я розумію, що всм треба якось добиратися, але справа в тому, що людей набивається в маршрутці стільки, що навіть тим, хто купив квитки на автостанції просто неможливо сидіти, люди буквально сидять на головах, неможливо дихати, неможливо вийти на своїй зупинці, я вже не кажу про те, що відповідно до правил дорожнього руху України все це є дуже сер"йозним порушенням і не дай Боже станеться ДТП то просто неможливо уявити яка може статися трагедія. Я вже не перше намагаюся довести це питання до посадовців, куди дивляться правоохоронні органи, чи у нас як завжи, поки щось не трапилося, нікому немає діла? Якщо не звернете увагу, буду змушена звернутися до засобів масової інформації! Надіюся, що здравий глузд посадовців таки переможе.
Сокиренко Віра Олександрівна
Відповідь:
   Шановна Віро Олександрівно! Вам потрібно звернутись до Чернігівської обласної державної адміністрації: http://cg.gov.ua/index.php?id=1675&tp=1&pg=, оскільки вирішення даного питання не належить до повноважень міської ради.


15 червня 2018 р. 14:47:00

Всього сторінок (74)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.