Субота 25 листопада 2017 р. 09:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Доброго дня! Чи можу я отримати дані щодо Ввп у чернігівській області за 2017 рік та 2016 рік? Ці інформація потрібна мені для дослідження.
Коваль Наталія Сергіївна
Відповідь:
   Шановна Наталіє Сергіївно! Інформацію щодо обсягів внутрішнього валового продукту Чернігівської області Ви можете дізнатися в Департаменті економічного розвитку Чернігівської обласної адміністрації за адресою: 14000, м.Чернігів, вул.Шевченка, 7, E-mail:der_post@cg.gov.ua, офіційний веб-сайт:http://economy.cg.gov.ua, телефони: +38 (0462) 675-739 (приймальня), +38 (0462) 669-157 (канцелярія), +38 (0462) 675-642 (факс).
   
   


23 листопада 2017 р. 12:29:00

Запитання:
   Доброго дня! Підкажіть куди звертатись за отриманням допомоги від міської ради при народжені дитини, та який перелік документів при собі необхідно мати. Дякую.
Чуб Оксана Василівна
Відповідь:
   Доброго дня! Документи на одержання допомоги необхідно надати до Відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9, тел. 67-64-76): - ксерокопія паспорта у 2-х екземплярах (1, 2 сторінки та сторінка з пропискою в м.Чернігів), - копія ідентифікаційного номера у 3-х екземплярах, - свідоцтво про народження дитини та його ксерокопія,- копії свідоцтв про народження інших дітей родини (з пред’явленням оригіналів), - довідка дільничного лікаря-педіатра про перебування дитини під наглядом дитячої поліклініки у м. Чернігові.


15 листопада 2017 р. 10:37:00

Запитання:
   Підкажіть, будь ласка , інтернет ресурс, де можна ознайомитись з переліком послуг, які має надавати КП "Деснянське" жителям будинків, котрі сплачують данному підприємству за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, оскільки відділ по роботі з населенням "Колл-центр" з питань ЖКГ (тел. 0800-50-93-50) приймає лише заявки від населення, а по службовому телефону (04622) 3-50-32 жінка відповіла, що данна інформція публікувалась в газеті "Гарт", але, на привеликий жаль, не підказала ні номер газети, ні дату публікації.
Кушнер Оксана Олександрівна
Відповідь:
   Шановна Оксано Олександрівно!
    Інформацію щодо діяльності КП "Деснянське" Ви можете знайти на офіційному сайті Чернігівської міської ради в розділі "Комунальні підприємства" (http://www.chernigiv-rada.gov.ua/gorrada/comunal/9575).


09 листопада 2017 р. 17:01:00

Запитання:
   Я работаю в магазине на частника, имеет ли право экологическая инспекция и"Зеленбуд" городского совета г. Чернигова требовать у меня наличие бейджа и штрафовать за его отсутствие??
Ребенок Инна Александровна
Відповідь:
   Шановна Інно Олександрівно!
    Відповідно до пункту 2 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення та підпунктом 4 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом Чернігівської міської ради були прийняті рішення 3 грудня 2009 року № 330 та 20 травня 2016 року № 223, якими уповноважено інспекторів-ревізорів структурних підрозділів «Екологічна інспекція» КП «АТП-2528» та «Відділ з контролю за благоустроєм та екологічною безпекою міста» КП «Зеленбуд» міської ради складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 155 КУпАП (порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю).
    Пунктом 12 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою КМУ № 833 від 15 червня 2006 року та пунктом 20 Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, що затверджені наказом Мінекономіки України № 369 від 08.07.1996 року передбачено наявність на робочому місці продавця інформаційної таблички із зазначенням прізвища, імені та по батькові продавця у разі здійснення виїздної (виносної) торгівлі, а також продажу товарів з використанням інших нестаціонарних засобів.
   


28 листопада 2016 р. 11:16:00

Запитання:
   Добрий день
    Допоможіть будь ласка розібратися в такому питанні:
    Чи потрібна письмова згода власника( співвласника) будинку для того , щоб мати ( батько) прописали свою дитину, які є просто зареєстровані за даною адресою. І які для цього потрібні документи.
Ховрич Наталія Віталіівна
Відповідь:
   Шановна Наталіє Віталіївно!
    Питання реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні регулюються Законами України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", "Про військовий обов'язок і військову службу", Правилами реєстрації місця проживання, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 "Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру", а також Житловим Кодексом Української РСР, Цивільним і Сімейним кодексами України.
    Відповідно до пункту 18 Правил реєстрації місця проживання, для реєстрації місця проживання особа або її представник, зокрема, подає:
    1) заяву встановленої форми;
    2) документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження.
    3) квитанцію про сплату адміністративного збору;
    4) документи, що підтверджують:
    право на проживання в житлі, - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї (зазначені документи або згода не вимагаються при реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника/представників);
    У разі подання заяви представником особи, крім зазначених документів, додатково подаються:
    документ, що посвідчує особу представника;
    документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини - батьками (усиновлювачами).
    Реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників.
    У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).
    Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання особи інші документи.
   
   


15 листопада 2016 р. 12:00:00

Всього сторінок (61)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.