Субота 24 серпня 2019 р. 23:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Програма організації та проведення у 2016 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова

 

Мета Програми організації та проведення у 2016 році громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова - залучення максимально широкого кола незайнятих мешканців м. Чернігова до участі у виконанні громадських робіт, що дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності безробітних знизити соціальну напругу і вирішувати проблеми міста у благоустрої, відбудові історико-архітектурних пам’яток, заповідників, меморіальних поховань та об’єктів соціальної сфери.

Одним із важливих заходів підтримки людей у період вимушеного безробіття та пошуку роботи є залучення їх до участі в громадських роботах – загальнодоступному виді тимчасової трудової діяльності громадян, що виконується на договірній основі.

Для виконання громадських робіт у 2016 році планується залучити 1380 безробітних громадян і організувати їхню працю на підприємствах комунальної форми власності, державних підприємствах, установах, організаціях, що підпорядковані органам місцевої влади, а також за договорами з іншими роботодавцями (у разі надходження відповідних звернень щодо виконання робіт тимчасового характеру).

Організація громадських робіт здійснюватиметься за напрямками:

- благоустрій та озеленення міста, зон відпочинку і туризму;

- виконання підсобних робіт на ремонті об’єктів соціальної сфери;

- соціальний захист населення шляхом інформування про порядок отримання житлових субсидій.

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.