Субота 24 серпня 2019 р. 23:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові

на 2015-2016 роки

 

Однією із форм державної підтримки сфери малого та середнього бізнесу є програмний підхід. У місті Чернігові, як і у попередні роки, реалізується Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2013-2014 роки.

Загальна оцінка динаміки розвитку малого (середнього) підприємництва у м. Чернігові та аналіз системи підтримки підприємництва останні роки показали, що відбувається адаптація сектора малого та середнього підприємництва до соціально-економічної ситуації у країні.

Перспективним фактором у формування культури ведення бізнесу та налагодження діалогу між бізнесом та владою є розуміння ролі партнерства в сфері соціальної відповідальності бізнесу. Проблеми співпраці з суб’єктами господарської діяльності полягають, в основному, у недостатності фінансових і трудових ресурсів, недобросовісній конкуренції.

Для м. Чернігова нагальними завданнями у сфері підтримки та розвитку сектора малого підприємництва є не стільки збільшення кількісних показників виробничої сфери, скільки створення нових робочих місць, підвищення прибутковості підприємства та заробітної плати працівників, рівень якої у цій сфері є на рівні мінімальної заробітної плати. Однією з причин такої ситуації підприємці та фахівці називають високу ставку Єдиного соціального внеску.

Для реалізації Програми необхідне поетапне та якісне виконання її заходів усіма зацікавленими сторонами, підвищення ефективності взаємодії з питань розвитку малого підприємництва між органами місцевого самоврядування та бізнес-спільнотою міста, її об'єднань, об'єктами інфраструктури підтримки малого підприємництва.

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.