Субота 24 серпня 2019 р. 23:52 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Програма підтримки та розвитку сфери паркування транспортних засобів

у м. Чернігові на 2014 – 2016 роки

 

Метою цієї Програми є підтримка та розвиток сфери паркування транспортних засобів в м. Чернігові. Функціонування сфери паркування транспортних засобів можливе лише за умов беззбитковості та ліквідності діяльності підприємства-оператора, що обслуговує паркувальні майданчики.

Рентабельність підприємства-оператора у сфері обслуговування паркувальних майданчиків призведе до збереження існуючих майданчиків у належному стані та розвитку нових, і, як наслідок, збереження та підвищення рівня надходжень до міського бюджету шляхом сплати оператором збору за місця для паркування транспортних засобів.

З метою недопущення збитковості, а також для розвитку матеріально - технічної бази та виробничих потреб підприємства-оператора, що обслуговує паркувальні майданчики проводити додаткове фінансування підприємства (КП “Паркування та ринок” ЧМР) шляхом повернення підприємству 30 % коштів від сум збору за місця для паркування транспортних засобів, сплачених підприємством до міського бюджету за умови стовідсоткового виконання запланованих розрахункових надходжень, врахованих у затвердженому загальному обсязі збору за місця для паркування транспортних засобів.

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.