Середа 23 жовтня 2019 р. 16:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Програма молодіжного житлового кредитування в місті Чернігові

на 2013-2017 роки

 

Програма молодіжного житлового кредитування в місті Чернігові на 2013-2017 роки окреслює організаційні та економічні засади створення додаткових умов для забезпечення молодих сімей і одиноких молодих громадян житлом, активізації інвестиційної діяльності та житлового будівництва.

Програма спрямована на поступове соціально-ефективне та виважене розв'язання гострої для міста проблеми забезпеченості молоді житлом у спосіб іпотечного житлового кредитування.

Метою Програми є реалізація державної житлової політики в частині розв’язання житлової проблеми населення, зокрема молоді, шляхом створення механізмів здешевлення вартості кредитування, сприятливих умов для розвитку молодіжного будівництва, удосконалення механізмів придбання житла і забезпечення на цій основі подальшого розвитку системи іпотечного житлового кредитування.

Оптимальним шляхом розв’язання проблеми є встановлення нижчих, в порівнянні з ринковими, відсоткових ставок за кредитами на будівництво (придбання) житла з метою забезпечення їх доступності.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.