Понеділок 21 жовтня 2019 р. 05:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Внесення змін до міської цільової програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки

У відповідності до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства», «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям», з метою створення належних умов для учнів із малозабезпечених категорій у здобутті освіти і робітничої кваліфікації, сприяння адаптації соціально незахищених категорій учнів у соціумі, надання допомоги у працевлаштуванні випускників професійно-технічних навчальних закладів з пріоритетом регіонального ринку праці, підвищення ефективності роботи та взаємодії причетних структур до роботи з малозабезпеченою категорією учнів професійно-технічних навчальних закладів, формування в учнів професійно-технічних навчальних закладів усвідомлення необхідності працевлаштування на підприємствах міста, Чернігівська міська рада вирішила:

1. Затвердити зміни до міської цільової Програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки (далі - Програма), а саме: доповнити її підпрограмою «Соціальний захист малозабезпеченої категорії учнів професійно-технічних навчальних закладів», що додається.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради (Лисенко О. Ю.) передбачити фінансування видатків виходячи з фінансових можливостей міського бюджету міста Чернігова для виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Хоніч О. П. та постійну комісію міської ради з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту (Білогура В. О.)

 


word Рішення  (19.95 кб.)
word Програма  (20.6 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.