Понеділок 21 жовтня 2019 р. 08:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Затвердження змін  до Програми розвитку земельних  відносин на території міста Чернігова  на 2017 - 2020 роки

Керуючись Земельним кодексом України, законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про землеустрій", «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», рішеннями Чернігівської міської ради від 31 березня 2016 року № 6/VII – 26 «Про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Чернігова», від 28 квітня 2016 року 7/VII - 22 «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах (земельних торгах) у місті Чернігові», міська рада вирішила:

1.  Внести зміни до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2017 - 2020 роки, що додаються.

2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А., постійну комісію Чернігівської міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин     (Бакшун І. М.).

 


word Рішення  (50 кб.)
word Програма  (46.5 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.