Понеділок 17 лютого 2020 р. 12:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2019-2023 роки

Головним пріоритетом соціальної політики нашої держави є постійне підвищення життєвого рівня та добробуту громадян країни.

У державі поступово зростає рівень заробітної плати та пенсійного забезпечення, але кількість населення з низьким рівнем доходів та пенсійного забезпечення ще залишається значною. Зростання потреб громадян країни, у тому числі і мешканців нашого міста, в отриманні матеріальної допомоги зумовлено збереженням кризових явищ в економічній галузі: зростання цін на продукти харчування та товари першої необхідності, підвищенні вартості послуг в соціальних сферах (житлово-комунальній, освіти, охорони здоров’я і т.п.).

Програма надає можливість отримати одноразову матеріальну допомогу мешканцям, які зареєстровані та постійно проживають у м. Чернігові:

- для вирішення власних соціальних потреб малозабезпеченим верствам населення міста Чернігова, особам з інвалідністю, непрацездатним громадянам, багатодітним і неповним сім’ям, громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, внутрішньо переміщеним особам, які потрапили у скрутне матеріальне становище, у зв’язку зі складними життєвими обставинами, що виникли внаслідок тяжкого захворювання: на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручання; надзвичайної події або ситуації (пожежа, стихійне лихо, підтоплення тощо);

- важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань;

- особам, які постраждали від надзвичайної події або ситуації (пожежа, стихійне лихо, підтоплення тощо).

- учасникам бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

Механізм надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова визначено Положенням про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 5 березня 2013 року (30 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (51 сесія 6 скликання, № 25/ VII-11).

Розділ 3. Мета та завдання Програми.

Основним завданням та метою Програми є створення сприятливих умов для реабілітації та соціального захисту мешканців міста, які цього потребують, а також матеріальна підтримка мешканців, які потрапили в скрутні життєві обставини.

Розділ 4. Фінансове забезпечення Програми.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету в межах видатків, затверджених рішенням міської ради про міський бюджет на відповідний бюджетний період.

word Рішення  (36 кб.)
word Програма  (54.5 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.