Вівторок 22 жовтня 2019 р. 19:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Програма підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2019 рік

Програма спрямована на фінансову підтримку громадських організацій, які об'єднують інвалідів, ветеранів, учасників бойових дій, багатодітні родини та громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини.

Програма розроблена на основі пропозицій, внесених кожною громадською організацією і передбачає здебільшого надання фінансової допомоги у частині компенсації плати за оренду приміщення, оренду земельної ділянки, оплати комунальних послуг та енергоносіїв тощо.

 

Мета та завдання Програми.

Метою Програми є створення, удосконалення та утримання матеріальної бази для реабілітації інвалідів, учасників бойових дій, захист майнових та соціальних прав населення міста, яке знаходиться під опікою громадських об’єднань, і направлена на забезпечення громадської злагоди та соціального партнерства, об'єднання зусиль органів місцевого самоврядування та громадських організацій у вирішенні питань соціальної підтримки громадян з особливими потребами.

 

Фінансове забезпечення Програми

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету в межах видатків, затверджених міським бюджетом на 2019 рік. Програма буде реалізовуватись протягом 2019 року і передбачає фінансове забезпечення у сумі 3 381 480 гривень.

Головним розпорядником коштів є виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

word Рішення  (64.5 кб.)
word Додаток  (168.5 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.