Четвер 19 вересня 2019 р. 00:43 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Програма економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2019 рік (далі – Програма) є документом, який визначає розвиток міста в короткостроковій перспективі та спрямована на реалізацію  Стратегії розвитку міста Чернігова на період до 2020 року.

Програма підготована за пропозиціями структурних підрозділів, з урахуванням пропозицій підприємств, установ та організацій міста, що задіяні у виконанні визначених завдань, а також у відповідності до стратегічних цілей

Законодавчим підґрунтям для розроблення Програми є статті 119, 143 Конституції України, стаття 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, Бюджетний кодекс України, постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету».

У Програмі відображені основні досягнення 2018 року у сфері економічного та соціального розвитку, проблеми питання, визначені цілі та пріоритети розвитку міста на 2019 рік.

Прогнозні показники Програми розраховані на основі аналізу економічної ситуації в Україні та у місті в поточному році, з використанням статистичних даних, з урахуванням прогнозів та розрахунків комунальних підприємств міської ради, основних промислових підприємств міста за результатами їх фінансово-господарської діяльності у 2018 році.

Фінансування передбачених Програмою заходів здійснюється за рахунок  місцевих та державного бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством.


 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.