Середа 23 жовтня 2019 р. 11:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради   «Про Порядок залучення до пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, що пов’язане з його порушенням»

 

Відповідно до підпункту 7 пункту «а» статті 30, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на виконання Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Чернігова, затверджених рішенням Чернігівської міської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 1. Затвердити Порядок залучення до пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, що пов’язане з його порушенням згідно з додатком 1.

 2. Встановити базовий місячний розмір пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, що пов’язане з його порушенням у розмірі 70 грн. 00 коп.

 3. Визначити уповноваженим органом з питань залучення до пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, що пов’язане з його порушенням, комунальне підприємство «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради (Стах А. Ю.).

 4. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.)  та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у газеті та на офіційному сайті міської ради у десятиденний термін.

 5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

  


Міський голова                                                                                                  О. В. Соколов

 
Заступник міського голови -
керуючий справами виконкому                                                                    С. Г. Віхров

 


 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.