Субота 19 жовтня 2019 р. 10:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Порядку надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на території міста Чернігова"

 

Керуючись пунктом 54 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом «л» частини 1 статті 21 Закону України «Про відходи», абзацом 2 пунктом 1 статті 4-1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» міська рада вирішила:

1. Затвердити:

1.1. Порядок надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на території міста Чернігова, що додається.

1.2. Форму дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами, що додається.

2. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я  та екології (Кадіна Л.З.) та заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

 

 

Міський голова                                                                             О. В. Соколов

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.