Середа 23 жовтня 2019 р. 10:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова"           

 

 

Відповідно до пункту 30 статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи зміни до Порядку відчуження об’єктів державної власності та Порядку списання об’єктів державної власності, затверджених постановами Кабінету Міністрів України, та пропозиції постійної комісії з питань комунальної власності та розвитку підприємництва, міська рада вирішила:

1. Затвердити зміни та доповнення до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, що додаються.

2. Фонду комунального майна міської ради (Буцко О. В.) та  керівникам організацій, установ, закладів, комунальних підприємств при вирішенні питань щодо відчуження, списання та передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, враховувати у своїй діяльності внесені зміни та доповнення до цього Положення.

3. Відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Андроса С.О.

 

 

Міський голова                                                                                        О. В. Соколов


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.