Вівторок 12 листопада 2019 р. 20:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення Чернігівської міської ради від 29 липня 2011 року «Про внесення змін до  рішення   міської ради від 31 серпня 2006 року «Про встановлення «Правил  благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова » (7 сесія 5 скликання) із змінами (31 сесія 5 скликання)

 

  1. Вид та назва регуляторного акту : рішення Чернігівської міської ради від 29 липня 2011 року «Про внесення змін до  рішення   міської ради від 31 серпня 2006 року «Про встановлення «Правил  благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова »  (7 сесія 5 скликання) із змінами (31 сесія 5 скликання)

  2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності :

  Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

  3. Цілі прийняття акта : підвищення рівня благоустрою міста, забезпечення належного санітарного стану міських територій, недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, упорядкування проведення земляних робіт при будівництві об’єктів та ремонті мереж водо-, тепло-, газо-, електропостачання та зв’язку, додержання правил утримання домашніх та хижих тварин, охорону зелених насаджень, зниження рівня шуму та інше.

 4. Строк виконання заходів з відстеження :        з 27 липня 2012 р.  по 15 серпня 2012 р.

5.  Тип відстеження : повторне відстеження.

6.   Методи одержання результатів відстеження : статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних :

результативність регуляторного акту полягає у збалансованості інтересів мешканців міста, організацій та підприємств - виконавців послуг з утримання міських територій у належному санітарному стані.

 8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта :

Враховуючи набутий досвід роботи щодо благоустрою території міста, з метою посилення відповідальності мешканців міста за шкоду, заподіяну природному середовищу, санітарному стану і благоустрою міста, а також зауваження та пропозиції організацій, установ, до діючих «Правил  благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова» (далі – Правил) були внесені деякі зміни та доповнення.

У зв’язку із зміною отримувача коштів на механізоване прибирання проїзної частини вулиць, площ у літній час проводиться планово за погодженням з управлінням  житлово-комунального господарства міської ради  у межах виділених лімітів підприємствами, з якими укладені відповідні договори. Концентрація коштів та відповідальних осіб за виконання робіт в управлінні житлово-комунального господарства міської ради значно покращило стан прибирання та озеленення вулично-дорожної мережі міста. 

Одним з питань, які були внесені в нову редакцію було таке : після закінчення виконання робіт за ордером, він повертається до КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» міської ради для закриття, при простроченні терміну дії, він подовжується на дату закриття погоджуючими організаціями. Для закриття ордеру надається візуальне підтвердження (фотографії )місця відновлення елементів благоустрою після виконання робіт. Включення положення про візуальне підтвердження відновлюваних робіт також збільшила відповідальність виконавців робіт з будівництва та ремонту об’єктів на території міста.

На цей час у місті все ще спостерігаються випадки порушення вимог вищезгаданих Правил щодо розмежування територій прибирання власних,  прилеглих та закріплених за фізичними та юридичними особами, визначення яких, відповідно до зауважень юридичного відділу міської ради, внесені у текст Правил. Значну увагу було приділено визначенню термінів, які зустрічаються при розгляді спірних питань, тому запропоновано внесення цілої низки термінів та визначень до п.1.3 Правил. Станом на 01.08.2012 адміністративними комісіями Деснянської та Ново заводської районних у місті Чернігові рад було проведено 53 засідання, на яких розглядались в тому числі і питання порушення Правил. На підставі складених протоколів було розглянуто 496 справ, накладено адміністративних стягнень штрафу на суму 107 961 грн.   

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначення цілей :  рішення Чернігівської міської ради спрямовано на підвищення рівня благоустрою міста, забезпечення належного санітарного стану міських територій, недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, упорядкування проведення земляних робіт при будівництві об’єктів та ремонті мереж водо-, тепло-, газо-, електропостачання та зв’язку, додержання правил утримання домашніх та хижих тварин, охорону зелених насаджень, зниження рівня шуму та інше, що в цілому буде сприяти поліпшенню санітарного стану та екології навколишнього природного середовища, підвищенню іміджу міста та його привабливості як історико-культурного центру України.

 

Заступник начальника управління
     житлово-комунального господарства
    Чернігівської міської ради                                                                    А.Г. Пшенишний                                                          

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.