Неділя 17 листопада 2019 р. 01:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін до Генерального плану міста в частині розміщення багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Попудренка та Маяковського"


На виконання рішення Чернігівської міської ради від 24 червня 2010 року «Про надання дозволу на розроблення змін до Генерального плану міста   з визначенням поверховості житлової забудови в районі вулиць Попудренка та Маяковського» (51 сесія 5 скликання), розглянувши текстові і графічні матеріали проекту «Внесення змін до Генерального плану міста в частині розміщення багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Попудренка та Маяковського», які розроблені Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» імені            Ю. М. Білоконя, враховуючи пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради і постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин та керуючись  пунктом 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 Закону України «Про основи містобудування», міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Генерального плану міста в частині розміщення багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Попудренка та Маяковського. 

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

3.  Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль  за виконанням  цього  рішення  покласти  на  заступника міського  голови  Сердюка О. В.,  начальника управління  архітектури  та містобудування  міської  ради Калюжного С. С. та постійну комісію міської  ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Тарасовець Ю. М.).

 

 

Міський  голова                                                                                О. В. Соколов

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.