Середа 20 листопада 2019 р. 21:58 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення міської ради  від 31 травня 2011 року «Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю»

 

Вид та назва регуляторного акта: Рішення міської ради  від 31 травня 2011 року «Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю» (9 сесія 6 скликання).

Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

Цілі прийняття акта Типові договори розроблені з метою приведення їх у відповідність до законодавства України та створення єдиного підходу для орендодавців комунального майна  територіальної громади м. Чернігова при укладенні договорів оренди, належного правового оформлення орендних правовідносин.

Строк виконання заходів з відстеження:

З 22 червня 2012 року по 10 липня 2012 року.

Тип відстеження: Повторне.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

При укладенні та при продовженні терміну дії договорів оренди вони приводяться у відповідність до  Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

Орендарями об’єктів комунальної власності  територіальної громади    м. Чернігова з балансоутримувачами майна укладаються договори про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, які відповідають затвердженому Примірному договору.

Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

За станом на 01.07.2012 фондом комунального майна міської ради укладено 199 договорів оренди.

На підставі виданих фондом комунального майна міської ради дозволів комунальними підприємствами і бюджетними установами укладено близько 330 договорів оренди.

За 1 півріччя 2012 року фондом комунального майна міської ради укладено 16 нових договорів оренди, переукладено 2 договори оренди та продовжено термін дії 51 договору оренди.

Усі ці договори оренди приведені у відповідність до Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова

Оцінка результатів реалізації регулятивного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

З прийняттям  Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат  балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю забезпечено приведення їх у відповідність до законодавства України, належне правове оформлення орендних правовідносин, створено єдиний підхід для орендодавців комунального майна  територіальної громади м. Чернігова при укладенні договорів оренди.

 

 


Голова фонду комунального майна
Чернігівської міської  ради                                                                      І.М. Дусь
 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.