Середа 20 листопада 2019 р. 22:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта - рішення  Чернігівської міської ради  від 31 травня 2011 року “Про внесення змін та доповнень до Методики  розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами  (27 сесія  5 скликання) ”

 

Вид та назва регуляторного акта: Рішення міської ради  від 31 травня 2011 року “Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання),  зі змінами (27 сесія                  5 скликання) ”  (9 сесія 6 скликання).

Назва виконавця заходів з відстеження: Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

Цілі прийняття акта: Зміни та доповнення до Методики розроблені з метою уточнення положень Методики та приведення її у відповідність до вимог нормативних документів з оцінки та оренди майна, підвищення ефективності використання комунального майна територіальної громади м. Чернігова.         

Строк виконання заходів з відстеження:

 З 2 липня 2012 року по 12 липня 2012 року.

Тип відстеження: Повторне.

Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Відповідно до зазначеної вище Методики здійснюється розрахунок орендної плати  за договорами оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова.

У разі передачі комунального майна в оренду на конкурсних засадах,  відповідно до Методики розраховується стартова орендна плата.    

Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

За станом на 01.07.2012 фондом комунального майна укладено 199 договорів оренди.

Сума надходжень за 1 півріччя 2012 року від орендної плати до міського бюджету  складає 6 млн. 798 тис. грн., з них 4 млн. 967,5  тис. грн. за ЦМК та  1 млн. 830,5 тис. грн. за інше майно.

У порівнянні з надходженнями від орендної плати за 1 півріччя 2011 року – 6 млн. 668 тис. грн. (з них 4 млн. 866 тис. грн. за ЦМК та 1 млн. 802 тис. грн. за інше майно) збільшення надходжень до міського бюджету у 2012 році становить 101,9%.

На підставі виданих фондом комунального майна дозволів комунальними підприємствами і бюджетними установами укладено близько 330 договорів оренди. Кошти, отримані по цим договорам оренди  відповідно до Методики залишаються у розпорядженні комунальних підприємств (поповнення обігових коштів) та бюджетних установ.

Оцінка результатів реалізації регулятивного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Змінами та доповненнями до Методики враховані зміни, внесені постановами Кабінету Міністрів України  до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу у 2009-2010 роках, змінено порядок розрахунку орендної плати за використання цілісних майнових комплексів (врахована необхідність проведення незалежної оцінки ЦМК при передачі в оренду), враховані пропозиції юридичних осіб.

На обсяг надходжень коштів до міського бюджету зазначені вище зміни да доповнення практично не вплинули.             

За час дії зазначеної вище Методики зі змінами до фонду комунального майна Чернігівської міської ради надійшли пропозиції від юридичних та фізичних осіб щодо змін деяких положень Методики, а також виникла необхідність приведення положень Методики у відповідність до норм чинного законодавства та нормативних документів з оренди майна. У зв’язку з цим були прийняті рішення міської ради від  27 жовтня 2011 року (14 сесія  6 скликання) та від  26 червня 2012 року (22 сесія  6 скликання) щодо внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами  (27 сесія 5 скликання) ,  (9 сесія   6 скликання).

 

 


Голова фонду комунального майна
Чернігівської міської  ради                                                                      І.М. Дусь  

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.