Неділя 17 листопада 2019 р. 01:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про повторне відстеження регуляторного акта - рішення Чернігівської міської ради від 28 квітня 2011 "Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади міста Чернігова".

 

1. Вид та назва регуляторного акта,

Рішення Чернігівської міської ради від 28 квітня 2011 "Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади міста Чернігова" (восьма сесія шостого скликання).

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності.

Управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта.

Рішення Чернігівської міської ради від 28 квітня 2011 "Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель територіальної громади міста Чернігова" (восьма сесія шостого скликання) прийнято з метою запобігання порушень земельного законодавства при використанні земель територіальної громади міста Чернігова, своєчасного їх виявлення та усунення.

4. Строк виконання заходів з відстеження.

Відстеження проводилось з 26.04.2012 по 21.05.2012 р.

5. Тип відстеження.

Повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: аналітичний, статистичний.

7.  Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність.

Прийняття рішення забезпечило здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади міста Чернігова.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

На підставі прийнятого рішення здійснено 31 перевірку щодо дотримання вимог земельного законодавства за участю представників управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради, складено 11 актів обстеження стану та дотримання умов використання земельної ділянки та передано до прокуратури м. Чернігова.

9. Оцінка результативності реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

За шість місяців 2011 після прийняття рішення міською радою, щодо здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади, в результаті проведення роз’яснювальної роботи, зменшилась кількість порушень земельного законодавства при використанні земель територіальної громади міста Чернігова.

 

 


Начальник управління земельних
ресурсів Чернігівської міської ради                                              Ю.В. Титаренко

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.