Середа 20 листопада 2019 р. 22:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на  право  укладання  договору оренди  комунального майна, затвердженого рішенням міської ради  від 22 липня 2009 року (40 сесія 5 скликання)       

 

Відповідно до частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та  частини 6 статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, міська рада вирішила:

 

1. Внести зміни до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна, затвердженого рішенням міської ради  від 22 липня 2009 року “Про затвердження  змін до Порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна” (40 сесія 5 скликання), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Фонду комунального майна міської ради та іншим орендодавцям об’єктів комунальної  власності територіальної громади м. Чернігова керуватися цим Порядком при  передачі об’єктів в оренду.

3. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В. 


Міський голова                                                                                      О. В. Соколов

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.