Вівторок 12 листопада 2019 р. 20:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про містобудівний кадастр м. Чернігова"

 

    Керуючись  пунктом  42 частини 1 статті 26  Закону  України «Про  місцеве  самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про  регулювання містобудівної діяльності», статтею 12 Закону України  «Про  основи містобудування», Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р.  № 559 «Про містобудівний кадастр», та враховуючи ДБН Б.1-1-93 «Порядок створення і ведення містобудівних кадастрів населених пунктів», міська рада вирішила:

 

     1. Затвердити Положення про містобудівний кадастр м. Чернігова, що додається.

     2. Створення, наповнення, формування та ведення містобудівного кадастру м. Чернігова покласти на відділ містобудівного кадастру управління архітектури та містобудування міської ради.

    3. Управлінням та іншим структурним підрозділам Чернігівської міської ради, комунальним підприємствам та експлуатуючим організаціям міста забезпечити надання інформації для формування містобудівного кадастру      м. Чернігова та оновлення інформації відповідно до Положення затвердженого цим рішенням.

     4. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

     5. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

     6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови Сердюка О. В.,  начальника  управління архітектури  та  містобудування  міської ради  Павлінську Л. В. та постійну комісію міської  ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин  (Тарасовець Ю. М.).

 

 

 

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.