Вівторок 12 листопада 2019 р. 20:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта –
рішення
  виконавчого комітету Чернігівської міської ради
„Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”

 1. Вид та назва регуляторного акту:   проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  „Про  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.

 2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності:  управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

 3. Цілі прийняття акта:

-  приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до експлуатаційних витрат житлово-експлуатаційних підприємств;      

- забезпечення беззбиткової діяльності КП „Новозаводське”, КП „Деснянське”, КП „ЖЕК-2”, КП „ЖЕК-6”, КП „ЖЕК-10”, КП „ЖЕК-13”, КП "АТП -2528" Чернігівської міської ради,  ПП "Гранпласт" відповідно до вимог Господарського кодексу України та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (ст. 31);

- забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій, надання послуг з вивезення твердих побутових відходів за погодженими графіками.

 4. Строк виконання заходів з відстеження: з 16.11.2011 по 12.12.2011

 5. Тип відстеження :  базове відстеження.

 6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

 7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних: результативність регуляторного акту полягає у  збалансованості інтересів споживачів послуг, власників житла та виконавців послуг.

 8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

 У результаті впровадження регуляторного акту буде досліджуватись та вивчатись такі показники надання послуг:

 - розмір отриманих доходів від надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;

 -  рівень відшкодування тарифами витрат, пов'язаних з наданням послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;

 - обсяги проведення поточного ремонту житлово-експлуатаційними підприємствами міської ради.

 - своєчасність проведення розрахунків з бюджетом, з оплати праці;

 - розмір надходжень до державного та місцевих бюджетів;

 - опосередкований показник якості надання послуг – кількість скарг на якість обслуговування житла.

 Відстеження результативності буде проводитись на основі аналізу статистичних даних.

 Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради „Про  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, аналіз регуляторного впливу цього акту та повідомлення про оприлюднення  були розміщені на офіційній сторінці Чернігівської міської  мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі „Регуляторна політика” з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень від громадян,  суб’єктів господарювання та їх об’єднань.

 На виконання ст.32 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" рішення „Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” набуває чинності з 1 лютого 2012 року.

 В місячний термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту пропозицій та зауважень надійшли зауваження та пропозиції, які були розглянуті відповідно до чинного законодавства. Враховані пропозиції   приватного підприємства „Гранпласт” (лист від 07.11.2011  № 171) з роз’ясненнями Державної податкової служби України від 21.10.2011 №1925/10/15-308 та від 27.10.2011 № 1986/5/15-2116. У зв’язку з включенням екологічного податку до тарифів ПП „Гранпласт” та КП „АТП-2528” Чернігівської міської ради внесені зміни до пунктів 7 і 8 проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  „Про  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, додатків 2 та 4 до проекту цього рішення.

 

 Начальник управління житлово-
     комунального господарства міської ради                                          В. Г. Кривенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.