Вівторок 12 листопада 2019 р. 03:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання)"

 

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 7, 8, 10, 12, 14, главою 2 розділу ІІ, статтями 266, 268 розділу ХІІ Податкового Кодексу України зі змінами, внесеними Законом України від 7 липня 2011 року за №3609-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких, інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України” міська рада вирішила: 

1. Внести наступні зміни та доповнення до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання)”:

1.1. Підпункт 6.2 пункту 6 Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів, затвердженого рішенням міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання)” викласти у такій редакції:

“6.2 Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду”.

1.2. У Положенні про туристичний збір, затвердженому рішенням міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання)”:

1.2.1. Підпункт “д” підпункту 2.2 пункту 2 викласти у такій редакції:

“д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію Міністерства охорони здоров’я України”;

1.2.2. Підпункт 2.2 пункту 2 доповнити підпунктами “е” і “є” такого змісту:

“е) діти віком до 18 років;

є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади”.

1.2.3. Підпункт 9.1 пункту 9 викласти у такій редакції:

“9.1 Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду”.

1.3. Додаток 8 до рішення міської ради від  24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання)” викласти у редакції відповідно до додатка 8 до цього рішення.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

3. Це рішення набуває чинності з 1 січня 2012 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Бистрова В. Е., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові (Уляненко Ф. М.).

 

 

 

Міський голова                                                                             О. В. Соколов

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.