Понеділок 09 грудня 2019 р. 15:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради „Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15 вересня 2008 року № 251 „Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”

 

1. Вид та назва регуляторного акту:   проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  „Про  внесення  змін до  рішення виконавчого  комітету  міської ради від 15 вересня 2008 року № 251 „Про  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності:  управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: прийняття даного рішення має на меті приведення у відповідність до вимог чинного законодавства норм і правил, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 15 вересня 2008 року № 251 "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій".

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 11.05.2011 по 11.06.2011.

5. Тип відстеження :  базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних: результативність регуляторного акту полягає у  збалансованості інтересів споживачів та виконавців послуг.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

У результаті впровадження регуляторного акту буде досліджуватись та вивчатись такі показники надання послуг:

-  скорочення кількості скарг на якість обслуговування житла;

- рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акту;

- кількість суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта.

Відстеження результативності буде проводитись на основі аналізу статистичних даних.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради  „Про  внесення змін до  рішення виконавчого  комітету  міської ради від 15 вересня 2008 року № 251 „Про  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” аналіз регуляторного впливу цього акту та повідомлення про оприлюднення були розміщені на офіційній сторінці Чернігівської міської  мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі „Регуляторна політика” з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень від громадян,  суб’єктів господарювання та їх об’єднань.

В місячних термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту пропозицій та зауважень не надходило.

 Начальник управління житлово-
комунального господарства міської ради                                          В. Г. Кривенко
     

  

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.