Понеділок 09 грудня 2019 р. 14:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта -  проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131 «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м.Чернігові»

 

 1. Вид та назва проекту регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131 «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м. Чернігові».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

 3. Цілі прийняття регуляторного акта: запровадження централізованого нарахування та сплати екологічного податку за розміщення твердих побутових відходів шляхом врахування в тарифі на послуги  із знешкодження, вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, витрат на сплату екологічного податку за розміщення відходів на Чернігівському полігоні твердих побутових відходів. 

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта: з 2 червня 2011 року до 10 червня 2011 року.

5. Тип відстеження регуляторного акта: базове відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Застосовування середньої щільності 0,2 тонни/м³ твердих побутових відходів житлового сектору, суб’єктів господарювання, юридичних осіб, бюджетних установ, громадських та інших організацій, установ та підприємств для розрахунку тарифу на послуги із знешкодження твердих побутових відходів призведе до приведення у відповідність до чинного законодавства порядку нарахування та сплати екологічного податку  за  розміщення твердих побутових відходів  на міському полігоні  твердих побутових відходів, а саме до централізованого нарахування та сплати екологічного податку суб’єктом господарювання, що отримав дозвіл на розміщення відходів.

У результаті прийняття рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131 «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м. Чернігові» очікуються наступні позитивні наслідки:

- врахування в тарифі на послуги із знешкодження, вивезення та знешкодження, витрат на сплату екологічного податку за розміщення відходів на Чернігівському полігоні твердих побутових відходів;

- нарахування та сплата екологічного податку за розміщення твердих побутових відходів суб’єктом господарювання, що отримав дозвіл на розміщення твердих побутових відходів.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

- кількість платників екологічного податку за розміщення відходів на Чернігівському полігоні твердих побутових відходів;

- розмір надходжень коштів від екологічного податку за розміщення твердих побутових відходів на Чернігівському міському  полігоні твердих побутових відходів;

- рівень врахування в тарифі витрат на сплату екологічного податку за розміщення відходів на Чернігівському міському полігоні твердих побутових відходів;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб щодо стану організації нарахування та сплати екологічного податку за розміщення твердих побутових відходів на Чернігівському міському полігоні твердих побутових відходів.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131 «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м. Чернігові» та аналіз регуляторного впливу даного акта були оприлюднені з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень на офіційній веб-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua, у розділі «Регуляторна політика».

Повідомлення про оприлюднення вище зазначеного проекту рішення було опубліковано в газеті «Чернігівські відомості» від 4 травня 2011 року № 18 (1052).

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 26 травня 2008 року № 131 «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м. Чернігові» до управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради,  пропозиції та зауваження, що стосуються проекту рішення не надходили.

 


Начальник управління житлово-
комунального господарства 
Чернігівської міської ради                                                          В. Г. Кривенко

                                                                     

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.