Понеділок 09 грудня 2019 р. 16:05 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про базове відстеження результативності  регуляторного акта– проекту рішення Чернігівської міської ради «Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат  балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю». 

 

 

1. Вид та назва регуляторного акта:Проект рішення міської ради «Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат  балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю». 

2. Назва виконавця заходів з відстеження:Фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: Типові договори розроблені з метою приведення їх у відповідність до законодавства України та створення єдиного підходу для орендодавців комунального майна  територіальної громади м. Чернігова при укладенні договорів оренди, належного правового оформлення орендних правовідносин.

4.Строк виконання заходів з відстеження:  З 20 травня 2011 року по 30 травня 2011 року.

5. Тип відстеження: Базове.

6. Методи одержання результатів відстеження: Статистичний.

7. Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Прийняття  Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат  балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю забезпечить:

- приведення їх у відповідність до законодавства України;

-створення єдиного підходу для орендодавців комунального майна  територіальної громади м. Чернігова при укладенні договорів оренди, належного правового оформлення орендних правовідносин.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

У результаті впровадження регуляторного акта буде досліджуватись та вивчатися:

- ефективність розробленого механізму;

- рівень поінформованості суб'єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта;

- кількість суб'єктів господарювання, на які поширюються Типові договори.

Повідомлення про оприлюднення, проект даного рішення  та аналіз його регуляторного впливу попередньо були опубліковані на офіційній сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет 26 квітня 2011 року.

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту надійшли пропозиції та зауваження, які були розглянуті та частково враховані.

 


Голова фонду комунального майна
Чернігівської міської  ради                                                                І. М. Дусь  
 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.