Неділя 08 грудня 2019 р. 02:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про місцеві податки і збори"

 

 Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 7, 8, 10, 12, 14, главою 2 розділу ІІ, розділом ХІІ та підрозділом 8 розділу ХХ Податкового кодексу України, міська рада вирішила:

1. Встановити на території міста Чернігова місцеві податки і збори та затвердити розміри їх ставок згідно з додатком 1 до цього рішення.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати місцевих податків і зборів (далі – Положення):

2.1. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 2 до цього рішення.

2.2. Положення про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності згідно з додатком 3 до цього рішення.

2.3. Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів згідно з додатком 4 до цього рішення.

2.4. Положення про туристичний збір згідно з додатком 5 до цього рішення.

3. Затвердити розміри ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності:

3.1. Розміри ставок збору за провадження торговельної діяльності згідно з додатком 6 до цього рішення.

3.2. Розміри ставок збору за провадження діяльності з надання платних послуг згідно з додатком 7 до цього рішення.

4. Затвердити переліки спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, та осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, і ставок збору за місця для паркування транспортних засобів згідно з додатком 8 до цього рішення.

Доручити виконавчому комітету Чернігівської міської ради при отриманні звернень від суб’єктів підприємницької діяльності, що мають намір організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів за пунктами 8, 9 та 10 додатку 8 до цього рішення, визначити таких уповноважених осіб та прийняти відповідне рішення.

5. Встановити, що до внесення змін до розділу XIV Податкового кодексу України в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва єдиний податок на території міста Чернігова справляється відповідно до Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” зі змінами і доповненнями з урахуванням особливостей, визначених підрозділом 8 розділу ХХ Податкового кодексу України.

6. Нараховані суми місцевих податків і зборів платниками у повному обсязі перераховуються до міського бюджету міста Чернігова та зараховуються відповідно до норм Бюджетного кодексу України.

7. Державній податковій інспекції у м. Чернігові (Уляненко Ф. М.) щомісячно до 7 числа місяця, наступного за звітним, надавати фінансовому управлінню Чернігівської міської ради інформацію щодо нарахування, сплати, недоїмок та переплат за кожним видом місцевих податків і зборів у розрізі платників.

8. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

9. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2012 року.

10. Рішення міської ради від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки і збори” (3 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями вважати таким, що втратило чинність з 1 січня 2012 року.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Бистрова В. Е., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові (Уляненко Ф. М.).

 

Міський голова                                                                              О. В. Соколов

 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.