Неділя 08 грудня 2019 р. 02:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта -  проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»

 

1. Вид та назва проекту регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: удосконалення нормативної бази в сфері користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові, а також створення єдиної, цілісної, впорядкованої та прозорої нормативної системи в галузі надання дозволів на користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові і протидії самовільному встановленню тимчасових об’єктів.

Разом з тим, проект регуляторного акту направлений на збільшення надходжень до місцевого бюджету, а також на забезпечення якісного виконання КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради покладених функцій.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта: з 26 квітня 2011 року до 6 травня 2011 року.

5. Тип відстеження регуляторного акта: базове відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові» здійснюватиметься за статистичними даними фінансово-економічної діяльності КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

1).  Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акту;

2).  Кількість укладених договорів про пайову участь в утриманні  об’єкта благоустрою.

3).  Розмір надходжень грошових коштів (пайової участі) на утримання   об’єкта благоустрою.

4).  Кількість демонтованих тимчасових об’єктів через самовільне їх розміщення або недотримання договірних умов пайової участі в утриманні   об’єкта благоустрою.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради«Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові»та аналіз регуляторного впливу даного акта було оприлюднено з метою обговорення, отримання пропозицій та зауваженьна офіційній веб-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua, у розділі «Регуляторна політика».

Повідомлення про оприлюднення вище зазначеного проекту рішення було опубліковано в газеті «Чернігівські відомості» від 23 березня 2011 року № 12 (1046).

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення «Про Порядок користування об’єктами благоустрою у м. Чернігові» до управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради надійшли зауваження та пропозиції, які були розглянуті та  частково враховані.

 


Начальник управління житлово-комунального
господарства Чернігівської міської ради                                                            В. Г. Кривенко

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.