Понеділок 09 грудня 2019 р. 14:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Чернігівської міської ради від 30.03.2010 «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території обєктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Чернігівської міської ради від 30.03.2010 «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігова».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта: прийняття рішення Чернігівської міської ради від 30.03.2010 «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігова» мало на меті:

- визначення чіткого та прозорого механізму оформлення та видачі дозволів на розміщення об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові;

- упорядкування розміщення на території м. Чернігова будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, попередження поширення та припинення несанкціонованої торгівлі;

- забезпечення належного рівня торговельного та побутового обслуговування населення міста, захист прав споживачів;

- збільшення надходжень до місцевого бюджету за рахунок легалізації діяльності суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 29.03.2011 по 29.04.2011.

5.  Тип відстеження: повторне відстеження.

6.   Метод одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Для визначення показників результативності регуляторного акта -

рішення Чернігівської міської ради від 30.03.2010 «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігова» було проаналізовано такі показники:

1) рівень поінформованості суб’єктів господарювання та пересічних громадян міста з основних положень регуляторного акта;

2) кількість виданих дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові;

3) кількість скарг від суб’єктів господарювання на неправомірні дії представників місцевого дозвільного органу під час розгляду документів, необхідних для прийняття рішення про видачі дозволу;

4) зменшення випадків здійснення несанкціонованої торгівлі та надання послуг – за результатами перевірок;

5) скорочення кількості скарг від населення на діяльність об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта.

Щодо рівня поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта, повідомляємо, що рішення Чернігівської міської ради від 30.03.2010 «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігова» було оприлюднено у міській газеті «Чернігівські відомості» від 31.03.2010 №13 (994), на офіційній вeb-сторінці Чернігівської міської ради  мережі Інтернет за електронною адресою www. chernigiv-rada.gov.ua  у розділі «Нормативні документи» та на вeb-порталі управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради (www.chernigiv-biznes.com.ua розділ «Юридична допомога»), тобто вільний доступ до інформації щодо положень даного рішення мала кожна зацікавлена особа.

За звітній період було зареєстровано 1688 заяв на отримання дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові на підставі яких було підготовлено 1649 дозволів, 8 звернень відкликані заявниками та на 31 звернення оформлені відмови на отримання дозволів.

Крім того, було розглянуто та підготовлено 164 дозволи на розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі та сфери послуг для обслуговування населення у весняно-літній період.

Скарг від суб’єктів господарювання на неправомірні дії представників місцевого дозвільного органу під час розгляду документів, необхідних для прийняття рішення про видачі дозволу не надходило.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та степеня досягнення визначених цілей:

На підставі отриманих значень показників результативності реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей можна зробити висновок, що результати реалізації його положень мають позитивну динаміку.

Зокрема, у зв’язку з набранням чинності Закону України від 17.02.2011 «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення міської ради  «Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові» буде приведено у відповідність до чинного законодавства.

 


Начальник управління 
споживчого ринку
та 
підприємництва міської ради                                                                    В. В. Сидоренко


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.