Понеділок 09 грудня 2019 р. 14:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типового договору оренди індивідуально визначеного  (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної  громади м. Чернігова, Примірного договору  про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю"

 Відповідно до частини п’ятої статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  частини другої  статті 10 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, з метою врахування змін у законодавстві України про оренду державного та комунального майна, що сталися протягом 2004-2011 років міська рада вирішила:

1. Затвердити Типовий договір оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади  м. Чернігова, Примірний договір про відшкодування витрат  балансо-утримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю (додаються).

2. Фонду комунального майна міської ради, іншим орендодавцям об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, при підготовці договорів оренди брати за основу зазначені у пункті 1 цього рішення Типові договори. Істотні умови договорів оренди мають відповідати встановленим у Типових договорах.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 28 вересня 2004 року «Про затвердження типових договорів оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова» (13 сесія  4 скликання).

4. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради  (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

5.  Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В. 

 

 Міський голова                                                              О. В. Соколов

 


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.