Неділя 08 грудня 2019 р. 01:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Правил торгівлі на ринках міста Чернігова"

  На виконання Закону України від 14.12.2010 року №2784-VI  “Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування”, з метою приведення Правил торгівлі на ринках міста Чернігова у відповідність до вимог чинного законодавства України та вдосконалення організації роботи міських ринків, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 року №868 «Деякі питання організації діяльності продовольчих, непродовольчих та змішаних ринків», спільним наказом  Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.2002 року №57/188/84/105 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках», пунктом 44 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чернігівська міська рада вирішила :

 1. Затвердити Правила торгівлі на ринках міста Чернігова ( далі – Правила ) у новій редакції, що додаються.

 2. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.  Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.)  у десятиденний термін оприлюднити це рішення.

 3. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

 4. Рішення міської ради від 12 вересня 2002 року «Про затвердження «Правил торгівлі на ринках міста Чернігова» (четверта сесія двадцять четвертого скликання) з наступними змінами та доповненнями, від 12 вересня 2002 року «Про Положення про координаційну раду з питань діяльності ринків м. Чернігова» (четверта сесія двадцять четвертого скликання)  вважати такими, що втратили чинність.

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О. В. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку  підприємництва (Солдатов В. В. ).

 

 Міський голова                                                                                     О. В. Соколов


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.