Понеділок 09 грудня 2019 р. 15:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика


Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові".

 

 1. Вид та назва регуляторного акта: 

Проект рішення Чернігівської міської ради "Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові".

 2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: 

Управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради.

 3. Цілі прийняття акта: 

- створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів та порядку відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові..

 4. Строк виконання заходів з відстеження: з 18.03.2011 по 15.04.2011 

 5. Тип відстеження: базове відстеження..

 6. Методи одержання результатів відстеження: аналітичний, статистичний.

 7.  Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність.

Прийняття рішення забезпечить:

1. Міській раді можливість визначати та забезпечувати відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, які заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенням якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержанням доходів у зв'язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок. 

 8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

1.  Кількість власників землі та землекористувачів, яким відшкодовано збитки та суми відшкодувань, на яких поширюється дія регуляторного акта.

2.  Сума відшкодувань.

 З метою обговорення проекту рішення Чернігівської міської ради Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам в місті Чернігові" та аналіз регуляторного впливу даного акту було оприлюднено на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua.

 В термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту – управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради надійшли пропозиції від юридичного відділу Чернігівської міської ради, щодо викладення зазначеного рішення в редакції, згідно з додатком.


Начальник управління земельних
ресурсів Чернігівської міської ради                                              Ю.В.Титаренко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.