Понеділок 09 грудня 2019 р. 14:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  міської ради від 15 вересня 2008 року № 251 „Про  послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” 

 

 Керуючись підпунктом 2 пункту "а" статті 28, підпунктом 1 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 2 статті 14, статтею 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги",  постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 р оку №529 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Викласти пункт 1 даного рішення в такій редакції:

„Для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій затвердити Обов'язковий перелік послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (далі – Обов'язковий перелік житлових послуг) згідно з додатком 1. Виконання послуг, що включені до цього переліку, в обов'язковому порядку забезпечується житлово-експлуатаційними підприєм­ствами (далі – Виконавці) та оплачується квартиронаймачем/власником квартири (далі – Споживач) за рахунок тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Виконання окремих послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що включені до Обов'язкового переліку  житлових послуг, можуть забезпечувати Споживачі. Для  цього їм необхідно надати Виконавцю письмово оформлене в установленому законодавством порядку  рішення про забезпечення надання цих  послуг.

Виконавець після отримання такого рішення проводить відповідні перерахунки плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженої додатком 3 виконавчого комітету міської ради від 15 вересня 2008 року № 251,  шляхом її зменшення на розмір плати за окремі послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,  виконання яких забезпечується Споживачами.”

2. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

3. Це рішення вводиться в дію з дня офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сеньковича М.О.

 

 
Міський голова                                                                                  О.В.Соколов


Заступник міського голови –
керуючий справами виконкому                                                    С.Г.Віхров

 


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.