Понеділок 09 грудня 2019 р. 14:14 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31 травня 2007 року «Про Правила забудови та використання території м. Чернігова (коригування) (сімнадцята сесія п’ятого скликання) зі змінами та доповненнями (26 сесія, 34 сесія, 36 сесія 5 скликання)»   

 

Керуючись пунктом 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:

1. Внести до Правил забудови та використання території міста Чернігова (коригування), затверджених рішенням Чернігівської міської ради від 31 травня 2007 року (сімнадцята сесія п’ятого скликання) зі змінами та доповненнями (26 сесія, 34 сесія, 36 сесія 5 скликання), зміни та доповнення, що додаються.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського  голови Сердюка О. В., начальника  управління архітектури  та містобудування  міської  ради Павлінську Л. В. та постійну комісію міської  ради  з питань архітектури,  будівництва  та регулювання  земельних  відносин міської  ради  (Тарасовець О. М.).

 

  

Міський голова                                                                                     О.В. Соколов

 


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.