Понеділок 09 грудня 2019 р. 15:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Проект рішення Чернігівської міської ради   "Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради  від 31 серпня 2006 року "Про встановлення "Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернігова" зі змінами та доповненнями (тридцять перша сесія п’ятого скликання)

 

 

З метою посилення відповідальності за шкоду, заподіяну природному середовищу, санітарному стану і благоустрою міста, відповідно до п. 44 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.6 ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», міська рада вирішила :

1. Внести зміни та доповнення до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернiгова,  що додаються.

2.Затвердити Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Чернiгова в новій редакції (зі змінами та доповненнями).

3.Вiддiлу зв’язків з громадськiстю мiської ради (Соломаха I.Г.) та комунальному пiдприємству „Редакцiя Чернiгiвської мiської газети „Чернiгiвськi вiдомостi” Чернігівської міської ради (Мокроусова I.М.) забезпечити оприлюднення цього рiшення у десятиденний термiн.         

4. Рiшення набуває чинностi з моменту його оприлюднення.         

5. Контроль  за  виконанням цього рішення  покласти  на заступника міського голови  Сеньковича М.О. та  постійну комісію  міської  ради з  питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку (Шкурат О.В.)

 

   Міський голова                                                                                       О.В.Соколов Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.