Середа 23 жовтня 2019 р. 11:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

ПроектПро затвердження Положення
ПРО ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ
ЧЕРНІГІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

 

Відповідно до статей 2, 4, 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 21, 22 Закону України "Про громадські об'єднання", міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення ПРО ГРОМАДСЬКУ РАДУ ПРИ ЧЕРНІГІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ.

2. Відділу програмного та комп’ютерного забезпечення (Бузницький О.П.) забезпечити технічну реалізацію сторінки «ГРОМАДСЬКА РАДА» на веб - сайті міської ради з відображенням інформації про плани, діяльність, експертизи та рухомого рядка-стрічки для термінових оголошень.

3. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Кравченко М. О.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Ломако О.А.) забезпечити виділення приміщення та узгодження питань по  використанню приміщення Чернігівської міської ради для проведення засідань ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ, її робочих та експертних груп.

5. Дане рішення набуває чинності через 10 днів з дати його офіційного оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ломако О. А.

 

 Міський голова                                                                                                В. А. Атрошенко

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.