Вівторок 12 листопада 2019 р. 03:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

П р о е к т

 

 

 

 (дев’ята сесія шостого скликання)

 

 

 
Про затвердження Порядку встановлення
тимчасових збірно - розбірних гаражних
боксів для осіб із обмеженими
фізичними можливостями

 

На виконання протокольного доручення Чернігівської міської ради    від 28 квітня 2011 року (восьма сесія шостого скликання), з метою упорядкування процедури надання дозволів на встановлення тимчасових збірно - розбірних гаражних боксів для осіб із обмеженими фізичними можливостями, які мають право на отримання спеціального автотранспорту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 р. N999 „Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями”, керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 1.5.3. рішення Чернігівської міської ради від 19 червня 2002 року «Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи» (3 сесія 4 (24) скликання) зі змінами та доповненнями (15 сесія 4 скликання, 23 сесія 5 скликання, 44 сесія 5 скликання, 45 сесія 5 скликання, 5 сесія 6 скликання) та за погодженням з Деснянською і Новозаводською районними у місті Чернігові радами, міська рада вирішла:

1. Затвердити Порядок встановлення тимчасових збірно - розбірних гаражних боксів для осіб з обмеженими фізичними можливостями, що додається.

2. Відділу зв`язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення рішення.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Підпункт 7 пункту 2 положення «О порядке обеспечения хранения автотранспорта, находящегося в личном пользовании граждан», затверджений рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 9 квітня  1980 року № 188 «Об упорядочении віделения земельних участков под индивидуальное жилищное и гаражное строительство» вважати таким, що втратив чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сердюка О. В., голову Деснянської районної у місті ради Горбаня Ю. В. та голову Новозаводської районної у місті ради  Атрощенка О. А.

 

 

 

Міський голова                                                                    О. В. Соколов

 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.