Середа 20 листопада 2019 р. 22:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

Проект

 

  

 

(дев’ята сесія шостого скликання)

 

 
 Про внесення змін до рішення
міської ради від 17 грудня 2010 року
“Про місцеві податки і збори”
(3 сесія 6 скликання) зі змінами і
доповненнями (8 сесія 6 скликання)

 

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 7, 8, 10, 12, 14, статтею 266 розділу ХІІ Податкового кодексу України, розглянувши звернення комунального підприємства “Паркування та ринок”, міська рада вирішила:  

1. Внести наступні зміни до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки і збори” (3 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (8 сесія 6 скликання):

1.1. Додаток 7 до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки і збори” (3 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (8 сесія 6 скликання) викласти у редакції відповідно до додатка до цього рішення.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

3. Це рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Бистрова В. Е., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові (Уляненко Ф. М.).


 

Міський голова                                                                              О. В. Соколов

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.