Середа 19 червня 2019 р. 01:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

На сайті ДФС України оприлюднено План-графік проведення документальних планових перевірок

платників податків на 2019 рік

Пунктом 77.1 ст.77 Податкового кодексу України визначено, що план-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

На сайті ДФС України http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/362017.html оприлюднено план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік:

- План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік І та ІІ розділи 22.12.2018;

- Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб" 22.12.2018;

- Розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" 22.12.2018.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?