Вівторок 17 вересня 2019 р. 19:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

З початку року в ОДПІ надано  більше 36 тисяч адміністративних послуг. Загалом пропонується платникам податків 100 найменувань адміністративних послуг, які можуть надавати співробітники Чернігівської ОДПІ, зокрема: отримання усних консультацій, дозвільних документів, довідок, витягів, приймання податкової звітності, кореспонденції тощо. Відмов  у наданні адміністративних послуг  не зафіксовано.

За сім місяців поточного року найбільше звернень громадян було за отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 12 тисяч випадків.

За отриманням картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків звернулось більше 9,6 тисяч громадян.

В цей період зареєстровано понад 2,7 тисяч платників єдиного податку, здійснено 2,7 тисяч реєстрацій книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, здійснено 2,3 тисячі реєстрацій книг обліку розрахункових операцій, видано майже півтори тисячі довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

За підтвердженням статусу податкового резидента України звернулось 458 осіб, отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями бажали 529 осіб, на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами отримати ліцензії бажали 353 особи. Послугою з реєстрації РРО скористалися 365 суб’єктів господарювання.

За внесенням до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта звернулась 121особа.

З метою включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій звернулось 74 особи.

Здійснено 66 перереєстрацій неприбуткового підприємства (установи, організації) у Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

Кількість звернень по решті найменувань адміністративних послуг за їх отриманням не значна, або не було.  Ознайомитись з інформацією щодо режиму роботи та координації Центру обслуговування платників у м. Чернігові, Городнянського та Ріпкинського відділень Чернігівської ОДПІ можна у відповідному банері на субсайті ГУ ДФС у Чернігівській області (www.ch.sfs.gov.ua).

Чернігівська ОДПІ