Четвер 19 вересня 2019 р. 01:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Протягом півріччя працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в області виявлено 74 факти порушень у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За матеріалами перевірок прийнято рішення про застосування штрафних фінансових санкцій на суму понад 863 тисячі гривень.

Серед найбільш розповсюджених порушень – роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої. З початку року встановлено 49 таких порушень, штрафна фінансова санкція у даному випадку становить від 10 тис. гривень.

Серед інших порушень виявлено 4 випадки торгівлі алкогольними напоями маркованими підробленими марками акцизного податку, 9 – роздрібної торгівлі алкогольними напоями без наявності ліцензії, 4 - торгівлі алкогольними напоями на розлив для споживання на місці СГ, що не мають статусу громадського харчування, 2 - зберігання алкогольних напоїв у місцях, не внесених до єдиного державного реєстру, тощо.

З початку року анульовано 16 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж даної продукції особам, які не досягли 18 років.