Четвер 18 липня 2019 р. 10:16 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Протягом червня на Чернігівщині зібрано понад 10 мільйонів акцизу  з реалізації алкоголю та тютюну

Надходження акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб’єктами роздрібної торгівлі в червні склали більше  10 млн. гривень. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернігівській області. Цього ж місяця до місцевого бюджету надійшло 1,4  млн грн  від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Зауважимо, що на сьогодні на території області та обласного центру діє 4740 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Протягом червня було видано 521 таких ліцензій. За несвоєчасну сплату чергового платежу дію  1  ліцензії призупинено, а  47 -  анульовано.