Субота 19 жовтня 2019 р. 09:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

В рамках право​просвітницького проекту «Я маю право» ГУ ДФС області проведено семінар-навчання нотаріусів

10 липня поточного року у стінах фіскальної служби області відбувся семінар з питань своєчасної та повної сплати податків та наповнення місцевих бюджетів.

Серед присутніх переважно була нотаріальна спільнота області, а також представники громадськості та підприємницького середовища.

Ініціювали проведення навчального заходу громадські організації: «Сяйво Сіверщини», Асоціації правознавців Чернігова, «Спілка фахівців нерухомості України».

Метою проведення навчального заходу було підвищення податкової грамотності, яка сприятиме наповненню місцевих бюджетів.

Привітав учасників семінару начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Олексій Барановський. Він поінформував присутніх про показники роботи та побажав плідного діалогу.

Порядок денний семінару включав в себе  плату за землю, оподаткування нерухомості, декларування доходів громадян та подання звітності про майновий стан і доходи.

Перед присутніми виступили: начальник відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Чернігівської ОДПІ Юлія Романенко та завідувач сектору розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Наталія Приходько.

Семінар пройшов у формі діалогу. Учасники мали змогу поставити запитання, обмінятися думками та поділитись практичним досвідом.