Середа 23 жовтня 2019 р. 10:23 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

В Головному управлінні ДФС області відбулась робоча зустріч з питань наповнення бюджетів територіальних громад

Вчора, керівник ДФС в області О. Барановський, та директор Центру розвитку місцевого самоврядування  І. Кудрик,  під час зустрічі обговорили питання надходження коштів  до місцевих бюджетів.

Мова йшла про повноту сплати податків, які надходять до місцевих бюджетів ОТГ. Зокрема, обговорювалися шляхи співпраці щодо надання допомоги  ОТГ . В першу чергу – це проведення семінарів, бесід з керівниками  цих об’єднань та про спільні заходи які необхідно вживати до платників та неплатників податків.