Четвер 18 липня 2019 р. 09:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Протягом першого півріччя  працівниками фіскальної служби області розглянуто 216 письмових звернень від громадян

Впродовж 1 півріччя поточного року до податкових органів та митниці  ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 214 індивідуальних та 2 колективних письмових звернень від 226 -ти громадян.

За результатами розгляду: надано роз'яснення на 159 звернень, вирішено позитивно – 33, відмовлено у задоволенні - 3, переслані за належністю – 3, не підлягало розгляду – 3, на стадії розгляду перебуває 15 звернень.

За ознакою надходження  213 звернень- первинні, 3 - дуплетні.

У 183 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 5 звернень стосувалось діяльності центральних органів виконавчої влади, 3 - діяльності місцевих органів виконавчої влади,  щодо питань праці та заробітної плати йшлося у 3 зверненнях та 2 звернення стосувалось соціального захисту населення.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення керівництвом фіскальної служби та митниці області проведено 38 особистих прийомів громадян (в т.ч. 1 – колективне). На особисті прийоми звернулось 9 підприємців, 6 пенсіонерів, 7 безробітних, 3 фізичні особи, що проводять незалежну професійну діяльність, 7 осіб з числа військовослужбовців, працівників органів ДФС  та 12- соціальний стан яких не визначено.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, упередження ухилень від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.