П’ятниця 19 липня 2019 р. 13:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

На допомогу армії платники податків Чернігівщини спрямували

понад 117 мільйонів гривень

Протягом січня – травня  поточного року для потреб національної армії платниками Чернігівщини сплачено більше 117 млн грн військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 24 млн грн, або  на 25,8 відсотків.

Зазначимо,  що  військовий збір був введений в Україні як додаткове джерело фінансування і підтримки боєздатності української армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5 відс доходів, що підлягають оподаткуванню.

Отже, громадяни, які отримують легальні доходи, долучаються до  фінансової підтримки українського війська.