Середа 23 жовтня 2019 р. 10:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

За результатами перевірки підприємству доведеться сплатити близько 1 мільйона податку на прибуток

Працівниками фіскальної служби області встановлено факти заниження податку на прибуток одним із підприємств області, шляхом не відображення у складі доходу суми безнадійної кредиторської заборгованості.

Під час документальної перевірки, при дослідженні джерела та терміну виникнення заборгованості, правильності відображення в обліку підприємства, встановлено, що дана заборгованість є безнадійною, тобто строк позовної давності по якій минув.

Згідно норм Податкового кодексу України, така заборгованість підлягає відображенню у складі доходів податкової декларації з податку на прибуток. Проте, платник недотримався законодавчих норм, в результаті чого було занижено податок на прибуток.

Дане порушення було задокументовано в акті перевірки, а підприємству донараховано до сплати податку на прибуток на загальну суму близько 1 млн гривень.

Правомірність винесених за результатами перевірки податкових повідомлень-рішень ГУ ДФС у Чернігівській області підтверджено Верховним судом.