П’ятниця 19 липня 2019 р. 13:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області у взаємодії з співробітниками Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області вилучили з незаконного обігу партію спирту сумнівної якості та походження.

Заходи здійснювались у рамках проведення операції «Акциз-2018» з метою запобігання тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів.

Небезпечну продукцію виявили на автомобільній трасі Кіпті-Глухів, в районі с. Вертіївка Ніжинського району.  Транспортування не облікованого спирту,  призначеного для незаконного виготовлення алкогольних напоїв, здійснювалось вантажним мікроавтобусом «Мерседес Спринтер».

Під час обшуку у вантажному відсіку даного автомобіля виявлено 14 пластикових бочок об’ємом по 230-250 літрів, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту.

З незаконного обігу вилучено 3200 літрів спирту орієнтовною вартістю 800 тис гривень.

На даний час тривають заходи по встановленню власника підакцизної продукції та каналів її постачання на територію України.