Вівторок 25 червня 2019 р. 17:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Центр зайнятості

Запрошуємо роботодавців міста

до участі в семінарах з питань реалізації трудового законодавства

Зважаючи на актуальність проблем нелегальної зайнятості, приховування трудових правовідносин, в тому числі шляхом укладення договорів цивільно-правового характеру, інших проблем реалізації трудового законодавства, Чернігівським міським центром зайнятості запроваджуються регулярні семінари із зазначених питань для роботодавців міста.

З метою надання фахових та компетентних роз’яснень, висвітлення найбільш типових порушень законодавства про працю, шляхів їх усунення та запобігання, до проведення семінарів залучатимуться представники Управління Держпраці в Чернігівській області.

Семінари з роботодавцями проводяться в приміщенні Чернігівського міського центру зайнятості кожний другий четвер місяця, о 15-00 (каб. 5).

З питань участі у семінарі пропонуємо звертатись до відділу взаємодії з роботодавцями Чернігівського міського центру зайнятості за тел.: (0462) 678834.

Для шукачів роботи в Черніговістворено Карту вакансій

Відтепер заявлені роботодавцями до Чернігівського міського центру зайнятості вакансії відображаються на карті міста. Така ідея з’явилась завдяки самим шукачам роботи, адже багатьох з них цікавлять вакансії в конкретних районах міста, а дехто бажає працювати «поближче до дому».

Реалізувати Карту вакансій допоміг безкоштовний онлайн-сервіс Google – «Мої карти». Вакансії відображаються за адресою місця роботи і доступні для перегляду всім користувачам мережі Інтернет за посиланням: http://u.to/S1k_FA Також посилання на Карту вакансій можна знайти в мережі «Фейсбук» на сторінці «Вакансії м. Чернігів та області» (@vakancii.chernihiv).

Інформація про роботу оновлюється щодня і містить: назву посади і роботодавця, його контактні дані, розмір заробітної плати, заявлені вимоги до кандидата та інші коментарі від подавача вакансії.

Новий сервіс простий у використанні: знайти вакансію можна шляхом переміщення курсору вулицями міста або шляхом введення ключового слова у рядку пошуку.

ІНФОРМУЄ ЧЕРНІГІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

В м. Чернігові на кожне вільне робоче місце – черга з трьох осіб

Протягом січня-квітня поточного року лави безробітних в місті поповнили 1539 осіб – саме стільки шукачів роботи взято на облік Чернігівським міським центром зайнятості в цей період. Загалом же на обліку з початку року перебували та отримували послуги 3928  безробітних громадян. Про це повідомила директор центру зайнятості Світлана Серб.

Так, 592 безробітних працевлаштовано, зокрема 22 особи - на нові робочі місця шляхом компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску. Крім того, 144 безробітних за направленням служби зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію, 390 - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 травня 2019 року в м. Чернігові налічувалось 2392 безробітних. Водночас роботодавці шукали 808 працівників. Отож на  кожне вільне робоче місце претендували 3 особи.

У службі зайнятості –тренінги:

вчать досягати поставленої мети та бути успішними

Серед клієнтів служби зайнятості є громадяни, яким при пошуку роботи важко конкурувати на сучасному ринку праці. Зокрема це люди, які тривалий час не працювали,  досягли передпенсійного віку, мають інвалідність тощо.

Крім об’єктивних факторів, які стримують їх працевлаштування, є й суб’єктивні. У когось – проблеми із самооцінкою, іншим - не вистачає впевненості у собі, що врешті призводить до низької мотивація до праці.

Та не варто впадати у відчай. Натомість у службі зайнятості пропонують скористатися допомогою кваліфікованих фахівців, які навчать  досягати поставленої мети та бути успішними.

Наразі безробітних запрошують стати учасниками тренінгів на тему «Подолання життєвих перешкод на шляху до працевлаштування та побудови професійної кар'єри" (для громадян передпенсійного віку), «Шлях до професійного успіху. Перезавантаження» (для громадян, які мають тривалу перерву в роботі), «Повір у себе. Формування навичок впевненої поведінки на ринку праці» (для осіб з інвалідністю).

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості за тел. (0462)678-825

Стартує всеукраїнське опитування роботодавців

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості прагне надавати Вам якісні послуги та ефективну допомогу у підборі кадрів!

Пропонуємо Вам поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, оцінити послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо їх вдосконалення.

Заповнити анкету роботодавця можна до 19 серпня за посиланням