Середа 20 листопада 2019 р. 22:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

15-та сесія Чернігівської міської ради розпочала свою роботу

Сьогодні розпочала свою роботу 15-та сесія Чернігівської міської ради 7 скликання. На пленарному засіданні присутні 40 депутатів. Під час затвердження порядку денного 15-ї сесії депутати перенесли 2 питання на наступну сесію міської ради, а саме: «Про результати діяльності Чернігівської місцевої прокуратури» та «Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова та виконавців робіт із землеустрою». 

Крім того, міська рада включила до порядку денного 3 додаткові питання, зокрема:

-          «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам – учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО для індивідуального дачного будівництва»

-          Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29 вересня 2016 року «Про заборону на прийняття та захоронення відходів»

-          «Про Звернення Чернігівської ради до Асоціації міст України щодо ініціювання перед Урядом України питань про відшкодування пільг та субсидій підприємствам житлово-комунальної сфери».


Порядок денний засідання сесії

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

26 січня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.