Понеділок 21 жовтня 2019 р. 05:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Увага! Зміни в дорожньому русі транспорту та автобусних маршрутах на 27 серпня

У зв'язку з проведенням 27 серпня у місті Чернігові ІV етапу чемпіонату України з автомобільного спорту (дрег-рейсінг), який відбудеться на аеродромі «Півці», вносяться тимчасові зміни в схему дорожнього руху в цьому районі. Ці зміни стосуються і руху міських автобусних маршрутів №24, №24-а, №39, №43.

27 липня з 09-ї до 21-ї години буде встановлено односторонній рух для усіх видів транспортних засобів від вулиці Кільцевої до вулиці Олександрівської (у напрямку вулиці Олександрівської) та по вулиці Олександрівській (у напрямку вулиці 1-го Травня).

27 липня тимчасово зміниться рух автобусів на маршруті № 24 «Вокзал – Півці», № 24а «Вокзал – вул. Одинцова (через Півці)»,№ 39 «Олександрівка – вул. Старобілоуська» і № 43 «Вокзал – Олександрівка», а саме: рух автобусів від вулиці 1 Травня буде здійснюватися по вулиці Кільцевій (в напрямку мікрорайону ЗАЗ) до перехрестя з бетонною дорогою, далі праворуч до зупинки «Півці», по вулиці Олександрівській (колишня вул. Ворошилова) до вулиці 1 Травня і далі за встановленими маршрутами.

СХЕМА
тимчасової зміни схеми руху міських автобусних маршрутів № 39 та № 43